Panel uživatele

Zásady ochrany osobních údajů na sociální síti Facebook

Vážení návštěvníci stránky https://www.facebook.com/nakrmime/,
Tato webová adresa slouží výhradně za účelem lepší organizace, lepší informovanosti zákazníků ohledně provozních hlášení a aktuálního dění v kamenné prodejně Nakrmime.CZ Nám. Svobody 71, Zlaté Hory, nebo zákazníků internetového obchodu www.nakrmime.cz.


Na facebookové stránky Nakrmime.CZ přistupujete zcela dobrovolně prostřednictvím svých zařízení a berete na sebe veškerou zodpovědnost se sdělováním svých osobních údajů prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Osobní údaje které sdílíte veřejně/neveřejně s ostatními uživateli sociální sítě Facebook, nejsou z naší strany dále jakkoliv zpracovávány ani archivovány.

Upozornění: Prostřednictvím facebookových stránek Vás nebudeme sami nikdy vyzívat ke sdělení jakýchkoliv osobních údajů. Ať už se jedná o osobní údaje nutné pro Vaši identifikaci, nebo informace o bankovních účtech či platbách za zboží a poskytnuté služby.

Upozorňujeme Vás, že nedostáváme žádné informace o obsahu zprostředkovaných dat, ani o použití těchto dat službou Facebook. Více informací o tom, jaké údaje Facebook sbírá při, a jak jsou tyto údaje použité, získáte v informacích o ochraně osobních údaj poskytované služby. Tu naleznete zde: http://www.facebook.com/policy.php

Prostřednictvím používání facebookových stránek Nakrmime.CZ (https://www.facebook.com/nakrmime/) , souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně sdělených osobních údajů.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení