Panel uživatele

Pravidla soutěže

Účastníci soutěže:

Účastníci soutěže:

Vyhlašovatel soutěže:

Vyhlašovatel soutěže je společnost MediSev, s.r.o., IČ:01585312, DIČ:CZ01585312 se sídlem, Hlavní 470, 330 26 Tlučná, zapsaná v obchodním rejstříku Městským Soudem v Plzni v oddílu C, pod spisovou značkou: 28553
(dále jen vyhlašovatel)


Soutěžící:
Fyzická osoba, žijící na území ČR, starší 15ti let (včetně) , která se prostřednictvím facebookové stránky, http://www.facebook.com/nakrmime, internetového obchodu www.nakrmime.cz, dobrovolně zapojí do soutěže, dle níže stanovených pravidel. Soutěžící se identifikuje prostřednictvím svého facebookového profilu.
(dále jen soutěžící )


Zapojením se do soutěže, soutěžící bez výhrad souhlasí s těmito Podmínkami soutěže:

1) Kdo se může zúčastnit soutěže:
Soutěžit může soutěžící, který žije na území ČR a je starší 15ti let (včetně), na základě jednoho svého unikátního profilu na službě facebook.com. Zařazení jednoho soutěžícího vícekrát pomocí duplicitních profilů je nepřípustné a znamená vyřazení soutěžícího ze soutěže.

2) Podmínky zařazení do soutěže
Pro zařazení do soutěže je potřeba učinit následující kroky:

1. Soutěžící musí onačit facebookovou stránku internetového obchodu Nakrmime.CZ jako „To se mi líbí", a minimálně do doby vyhlášení výsledků soutěže ( 2.7.2016) ji nechat takto označenou. (http://www.facebook.com/nakrmime)

2. Soutěžící musí sdílet příspěvek uživatele Nakrmime.CZ , který se týká soutěže a bude zveřejněn 27.5.2016 ve 14.30 hod na facebookových stránkách obchodu Nakrmime.CZ.

3. Soutěžící nahraje na sou zeď originální fotku se svým mazlíčkem a označí ji v popisu hastagem #NakrmimeCZ (viz. ilustrativní obrázek)

3) Hlasování v soutěži a vyhodnocení výsledků
Je pouze na soutěžícím jakým způsobem posbírá nejvíce „ To se mi líbí" u své fotky. Sdílením přátelům, prosby pomocí soukromých zpráv, apod. .

Do konečných výsledků se započítávají udělená „To se mi líbí" do 1.7.2016 do 23:59 hod, kdy soutěž končí. Následující den 2.7.2016 proběhne během dne vyhlášení výsledků a vyhlašovatel obeznámí výherce se skutečností výhry individuálně, pomocí soukromé zprávy na facebooku.
Vyhlašovatel informuje o průběžných výsledcích hlasování na facebookových stránkách eshopu Nakrmime.CZ.

4) Ceny pro výherce

1. místo Dárkový poukaz v hodnotě 1000 kč na nákup v internetovém obchodu www.nakrmime.cz.

Dárkový poukaz na 1000 kč

2. místo Dárkový poukaz v hodnotě 500 kč na nákup v internetovém obchodu www.nakrmime.cz

Dárkový poukaz na 500 kč

3. místo Dárkový poukaz v hodnotě 200 kč na nákup v internetovém obchodu www.nakrmime.cz

dárkový poukaz na 200 kč

Dárkové poukazy jsou platné do 31.12.2016. Jeho užití není ničím podmíněno ( ani minimální částkou nákupu, nebo množství). Dárkové poukazy není možné směnit za hotovost a případná zůstatková částka se neproplácí.

Podrobné informace a obchodní podmínky ohledně použití a uplatňování dárkových poukazů internetového obchodu Nakrmime.CZ zde.

Ceny se zasílají prostřednictvím české pošty na náklady vyhlašovatele. Ceny lze zaslat pouze správně identifikovaným soutěžícím, kteří splnily všechny shora uvedené podmínky které musí soutěžící splňovat pro účast v soutěži ( odstavec 1) a kteří splnili všechny tři shora uvedené podmínky (odstavec 2) a poskytli vyhlašovateli svou platnou korespondenční adresu nejpozději ve lhůtě 14 dnů od vyhlášení výsledků, to je nejpozději do 16.7.2016.

5) Ostatní ujednání
Soutěžící souhlasí se zpracováním dat a použití dat ze soutěže pro zpracování vyhlašovatelem soutěže. Soutěžící souhlasí s informováním o průběhu a výsledcích soutěže prostřednictvím soukromé zprávy na Facebooku. Soutěžící souhlasí s tím, že je z jeho strany zapotřebí, v případě výhry poskytnout vyhlašovateli svou korespondenční adresu pro účeli zaslání ceny ve formě tištěného dárkového poukazu na nákup v internetovém obchodu www.nakrmime.cz. Pokud soutěžící odmítne sdělit svou korespondenční adresu vyhlašovateli nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledků soutěže, zaniká jeho nárok na výhru a je ze soutěže vyřazen. Takto vyřazený výherní poukaz připadá k libovolnému nákladu vyhlašovateli soutěže. Ten se může rozhodnout, zda poukaz anuluje, nebo předá dalšímu výherci, po vyřazeném, v pořadí následujícím.

Tyto podmínky jsou platné od: 27. 5.2016

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení