Panel uživatele

Věc která má smysl...

Přidáno: 04.12.2017 12:00:00 Počet shlédnutí: 1008

04 Prosinec 2017

„Tak jako kůň je zrozen k běhu, vůl k orání, pes ke stopování zvěře, tak je člověk zrozen k dvojímu, jak praví Aristoteles - k myšlení a jednání.“ Marcus Tullius Cicero 328 římský filozof a státník (43 př. n. l.)

Věc která má smysl...

Vážení zákazníci,
Od roku 2018 ukládá zákon prodejcům povinnost zpoplatnit všechny odnosné plastové tašky bez ohledu na tloušťku jejich stěn, výjimkou jsou tenké sáčky (na pečivo, a pod.) . Změna zákona má návaznosti na předpisy Evropské unie omezit objem plastového odpadu.


Rozhodli jsme se, že lehké odnosné tašky zpoplatníme již letos před koncem roku a to s platností od 1.12.2017. Veškerou tržbu (vždy po naplnění kasičky  ), utrženou z prodeje tašek, budeme poskytovat ve formě sponzorského daru na provozní potřeby záchytného kotce ve Zlatých Horách, případně na provoz psího útulku ve Slezských Pavlovicích (http://www.utulekosoblazsko.cz/) .


Koupí tašky v kamenné prodejně, přispějete plnou prodejní cenou tašky na provoz záchytného kotce ve Zlatých Horách.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení