Panel uživatele

Krmivo Marp

Přidáno: 06.06.2016 07:00:00 Počet shlédnutí: 1711

06 Červen 2016

Granulované krmivo MARP - holistické granulované krmivo pro psy a kočky světových rozměrů a prvotřídní kvality.

Krmivo Marp

Krmivo MARP vděčí za vznik komplikovanému obchodu se třetími zeměmi mimo EU a velké administrativní zátěži.
Vedení české společnosti PUČÁLKA s.r.o., která byla zaměřena výhradně na dovoz amerického holistického krmiva Artemis na evropský trh, se po zkušenosti s dovozem krmiv z USA rozhodla pro výrobu své vlastní privátní značky.

Krmivo MARP se vyrábí v Anglii za použití nejmodernějších technologií.

České krmivo z Anglie?

Nabízí se otázka, proč je české krmivo vyráběno v Anglii a ne v České Republice. Důvod je prostý, továrna na výrobu granulí je velice nákladná záležitost, která se chtě nechtě promítne do ceny koncového produktu. Navíc, aby výroba ve vlastní továrně dávala smysl a vyplatila se, musela by se výroba zaměřit i na méně kvalitní krmiva, obdobně jako to dělá většina moderních továren. Taková továrna zabere také mnoho místa. Z těchto důvodů se společnost rozhodla pro výrobu v cizině.

Spol. PUČÁLKA s.r.o. vyrábí dvě různé řady krmiv:

První řadou je krmivo MARP think holistic, které splňuje ty nejnáročnější požadavky na složení kompletní stravy pro psy a kočky. Základem této receptury je v první řadě vysoký podíl masa a úplná absence obilovin. Řada patří do takzvaných bez obilných krmiv. Představuje tedy vhodně zvolenou stravu i pro zvířata, která trpí potravinovou intolerancí. Ne vždy jsou tomu obiloviny na vině, ale v mnoha případech právě ty vyvolávají potravinové alergie zejména u psů. Mezi jedny z nejhlavnějších výhod této řady krmiva, patří zdroj masa a tuků, který je jednodruhový.

Pokud nemá zažívací trakt vašeho mazlíčka zrovna v lásce kuřecí maso a vy sáhnete po jehněčí receptuře, můžete si být na 100% jistí, že jehněčí receptura obsahuje pouze jehněčí maso a jehněčí tuk. Mnohdy se totiž u krmiv stává, že právě zmíněná jehněčí receptura, se sice tváří jako jednodruhová, ale po pečlivém přezkoumání složení zjistíte, že obsahuje sice jehněčí maso, ale také kuřecí, nebo hovězí. 85% zákazníků kupuje s největší pravděpodobností jehněčí recepturu právě kvůli tomu, že jehněčí maso je jedno z nejlépe stravitelných, a jeho domácí mazlíček má s běžným kuřecím nebo hovězím masem problém.

80% bílkovin z živočišných zdrojů, žádné obiloviny, bylinky, bez chemických barviv a konzervantů – tím se krmivo MARP přibližuje přirozené stravě psovitých šelem.

Druhou řadou je krmivo MARP think natural, hlavní myšlenkou je omezené množství surovin, které zajišťuje maximální funkčnost krmiva. Za použití špičkových surovin podporuje krmivo zažívání psa, příznivě působí na kvalitu srsti a přispívá k optimálnímu osvalení.

Krmivo je, díky jednomu hlavnímu zdroji bílkovin, vhodné jak pro aktivní dospělé psy, tak i psy kteří trpí potravinovou alergií. Stejně jako předchozí řada neobsahuje žádné chemické konzervanty ani dochucovadla.

Receptura neobsahuje levné a nekvalitní zdroje bílkovin jako je kukuřice, pšenice, nebo sója.

Všechny suroviny v potravinářské kvalitě. Vysoká chutnost a stravitelnost krmiva, absence nevhodných obilovin, podpora zažívání, to vše bez chemických konzervantů a dochucovadel. Tím si granulované krmivo zasluhuje naší pozornost!

Autor: Redakce NA
Zdroj: http://www.marppetfood.cz, http://www.pucalka.eu, http://www.idnes.cz

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení