Panel uživatele

Ušní olej FAUNA OTIS 20ml Aromaterapie

Ušní olej FAUNA OTIS 20ml Aromaterapie

Účinný přírodní přípravek, , který chrání před vysušováním a před nepříznivými vlivy životního prostředí. Působí preventivně proti osídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganizmů a plísní.

574 Kč s DPH

499 Kč

EAN:

Dostupnost: Externí sklad

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a. s.

  • Účinný přírodní přípravek
  • Chrání před vysušováním
  • Uklidňuje a ošetřuje sliznici ucha 

Obsahuje jemné rostlinné oleje vytvářející na sliznici ochranný olejový film, který chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí (vniknutí vody do zvukovodu). Účinné rostlinné látky uklidňují, ošetřují sliznici ucha a optimalizují její fyziologické funkce. Éterické oleje obsažené v přípravku působí preventivně proti osídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganizmů a plísní, které způsobují infekci a případné záněty zvukovodu.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje:např.jojobový, sojový, canolový. Éterické oleje:tymiánový, šalvějový,jalovcový atd. Vitamíny např. A,E

Použití: Několikrát denně pomocí aplikátoru vkápneme do ucha 1–2 kapky přípravku a necháme působit. Olej je Přírodní produktvhodné používat hlavně jako prevenci, ale i při onemocnění.

Tip: Doporučujeme olej aplikovat před koupáním.

Příbalový leták ke stažení zde.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info