Panel uživatele

Tekutý vosk na srst FELLEOL 100ml pro psy a kočky Aromaterapie

Tekutý vosk na srst FELLEOL 100ml pro psy a kočky Aromaterapie

Tekutý vosk na suchou a poškozenou srst

549 Kč s DPH

477 Kč

EAN:

Dostupnost: Externí sklad

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a. s.

  • Na suchou a požkozenou srst
  • Navrací lesk
  • Zlepšuje elastičnost
  • Zabraňuje nadměrné lámavosti a třepení
  • Ochrana před UV zářením

Jedním z možných důsledků používání šamponů na srst bývají příliš přesušená, matná srst , která se snadno láme, třepí a „elektrizuje". Zde pak nezbývá než jejich tukový „mikrofilm" obnovit.

V principu lze použít, kterýkoli rostlinný olej, jak se obvykle dočítáme. Zde doporučujeme maximální opatrnost a nedůvěřivost. Rostlinné oleje jsou chemicky značně nestabilní, hlavně pak v podmínkách, kdy jsou naneseny na srst. Kyslík obsažený ve vzduchu spolu s UV zářením by přivodily jejich doslova bleskové žluknutí, a tím i nepříjemný zápach spolu s nutností ještě častějšího mytí srsti.

Felloil přichází na trh jako (bio)chemicky stabilní přípravek. Ani po aplikaci na srst nežlukne. Je bohatý na vitamíny A a E a vykazuje ochranný faktor zhruba 4, čímž nabízí srsti i ochranu před UV zářením. Lze ho požívat na suché i normální srst, které navrací lesk, zlepšuje její elastičnost, zabraňuje nadměrné lámavosti a třepení. Felloil také podstatně usnadňuje rozčesávání srsti.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: jojobový, karité, z vlašských ořechů. Lecitin. Éterické oleje: grapefruitový, rozmarýnový. Vitaminy A, E.

Použití: Do umyté srsti, ještě dříve než oschne, vetřeme pár kapek přípravku Felloil. Bude se mnohem lépe aromaterapierozčesávat, po uschnutí má srst přirozený lesk, neláme se a netřepí.

Příbalový leták ke stažení zde.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info