Panel uživatele

Nosní olej FAUNA RINIS 10ml Aromaterapie

Nosní olej FAUNA RINIS 10ml Aromaterapie

Vynikající a účinný přírodní přípravek, který chrání nosní sliznici před vysušováním a optimalizují její fyziologické funkce. Účinné rostlinné látky uklidňují, ošetřují sliznici nosu-čenichu a optimalizují její fyziologické funkce.

380 Kč s DPH

330 Kč

EAN:

Dostupnost: Externí sklad

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a. s.

  • Chrání nosní sliznici před vysušováním
  • Uklidňuje a chrání nosní sliznici
  • Pro psy a kočky
  • Vhodné i pro hlodavce

Obsahuje jemné rostlinné oleje vytvářející na sliznici ochranný olejový film, který chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí (pylové alergie, senná rýma). Účinné rostlinné látky uklidňují, ošetřují sliznici nosu-čenichu a optimalizují její fyziologické funkce. Éterické oleje obsažené v přípravku působí preventivně proti nasídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganizmů, které způsobují rýmu. Je prospěšný proti usazování minerálních solí v úzkých částech nosních dutin. Balení 10ml obsahuje cca 300 kapek přípravku, 20 ml obsahuje cca 600 kapek přípravku.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: mandlový, canolový, sojový.
Éterické oleje: levandulový,heřmánkový atd. Vitaminy, např. A, E.

Použití: 1-2x denně pomocí aplikátoru vkápneme do Nosní houby–čenichu 1–2 kapky přípravku (záleží na velikosti psa), proudem aktivně vdechovaného vzduchu se olej rozprostře po sliznici. Olej lze používat
při onemocnění rýmou i jako prevenci proti ní. Stejně tak lze jeho preventivní použití doporučit před koupelí, proti vysoušení vlivem topení v domech, bytech.

Tip: Nosní olej se dá použít i k ošetření ušní sliznice.

Příbalový leták ke stažení zde.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info