Panel uživatele

Zubní olej DENTOL 20ml pro psy Aromaterapie

Zubní olej DENTOL 20ml pro psy Aromaterapie

Olejový přípravek pro péči o chrup a ošetřování ústní dutiny vašeho psa

115 Kč s DPH

100 Kč

EAN:

Dostupnost: Externí sklad

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a. s.

  • Péče o chrup a ústní dutinu
  • Při krvácivosti a zánětech dásní
  • Odbourávání zubního kamene
  • Prevence proti vzniku onemocnění okolí zubů

Olejový přípravek, který od svého vzniku představuje novou generaci péče o chrup a ošetřování ústní dutiny. Jeho hlavní předností je absence více či méně nevhodných až škodlivých jinak běžně používaných chemikálií v zubních pastách. Na základě dlouhodobých zkušeností víme, že při pravidelném používání napomáhá zubní olej nejen k odbourávání zubního kamene, ale i k omezení jeho vzniku. Nelze se divit, že pravidelným používáním dochází i k vymizení počátečních stadií parodontózy. Při krvácivosti a zánětech dásní se při používání zubního oleje velmi rychle projeví zlepšení, s postupem času pak potíže zcela odezní. Zubní olej lze tedy označit i jako vynikající prevenci vzniku onemocnění okolí zubů. Dochází i k zesvětlení jejich zabarvení. Zubní olej lze použít i k masáži dásní, která by měla být běžnou součástí ústní hygieny.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. sójový, z vlašských ořechů, mandlový, olivový. Éterické oleje, např. z mateřídoušky, šalvěje, rozmarýnu a máty peprné. Vitaminy, např. A, E. Chlorofyl.

Vlastnosti: Jemně a důkladně čistí ústní dutinu. Působí deodoračně a udržuje rovnováhu ústní mikroflóry. Chrání před parodontózou, vznikem zubního kazu, krvácením z dásní a záněty dásní.

Použití: Přibližně pět až deset kapek oleje nakapeme na kartáček nebo přímo do tlamy a zuby vyčistíme. Případné polknutí oleje není na závadu, neobsahuje totiž žádné látky, které by mohly být při požití nebezpečné. Při používaní aromaterapiezubního oleje doporučujeme pravidelně odmašťovat zubní kartáček.

Příbalový leták ke stažení zde.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info