Panel uživatele

Tonikum na srst sprej FELL 100ml pro psy a kočky Aromaterapie

Tonikum na srst sprej FELL 100ml pro psy a kočky Aromaterapie

Bylinné srsťové tonikum. Napomáhá regeneraci a pozitivně ovlivňuje celkový vzhled srsti.

201 Kč s DPH

175 Kč

EAN:

Dostupnost: Externí sklad

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a. s.

  • Napomáhá regeneraci pokožky a chlupů
  • Usnadňuje úpravu srsti
  • Pozitivně ovlivňuje celkový vzhled srsti

Pro ucelenější a kompletnější péči o srst a pokožku byla vyvinuta receptura srsťového tonika, které sérii na ošetřování srsti vhodně doplňuje. Bylinné tonikum je vyráběno dle speciální receptury. Jeho účinnost je zaručena především obsahem pantenolu, výtažku z komonice, tymiánu,hřebíčku.Toto tonikum je určeno pro snadnější úpravu suchých, ale i vlhkých chlupů a k masáži pokožky. Je vhodné jej nanášet na srst omytou mycím olejem. Jeho účinky oceníte zvláště pokud chlupy neodpovídají vašim představám a je nutné je rychle upravit.

Hlavní obsahové složky: Éterické oleje, např. tymiánový, hřebíčkový Komonicový extrakt. Líh denaturovaný isopropanolem. Pantenol. Destilovaná voda.

Vlastnosti: Napomáhá regeneraci pokožky a chlupů. Jemný fixační účinek umožňuje snadnější úpravu srsti. Pozitivně ovlivňuje celkový vzhled srsti.

Použití: Tonikum naneseme rovnoměrně buď na suchou nepoddajnou srst, nebo na vlhkou srst, jemně vmasírujeme do pokožky a srsti a necháme působit. Pak srst upravíme svým obvyklým způsobem nebo je necháme volně uschnout. Tonikum používáme dle potřeby, ale jen při pravidelném používání tohoto přípravku získá srst zdravý a přirozený vzhled. Tonikum doporučujeme používat v kombinaci s mycími oleji na srst.

aromaterapieTip: Pokud se vám zdá, že na srsti jsou pozůstatky oleje, postačí chlupy přestříknout tonikem.

Příbalový leták ke stažení zde.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info