Panel uživatele

Mycí olej HY Flea 20 ml pro psy a kočky s citlivou pokožkou Aromafauna

Mycí olej HY Flea 20 ml pro psy a kočky s citlivou pokožkou Aromafauna

Mycí olej s antiparazitickým účinkem na likvidaci blech.

154 Kč s DPH

127 Kč

EAN:

Dostupnost: Externí sklad

Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a. s.

  • Působí proti blechám, vším, klíšťatům
  • Příznivě působí na hormonální a rozmnožovací systém
  • Zlepšuje prokrvení pokožky
  • Posiluje srst

Zlepšuje prokrvení pokožky a tím i reaktivuje činnost chlupových kořínků. Zbavuje pokožku jejich výměšků, posiluje srst. Zlepšuje prokrvení pokožky, tím i reaktivuje činnost chlupových kořínků. Obsažené oleje působí proti blechám, vším, klíšťatům atd. Mycí olej HY-FLEA je plně bezpečný, neobsahuje složité chemické látky, ale pouze rostlinné oleje, které našly uplatnění v aromaterapii, ajurvédě i dalších oblastech alternativního stylu života. Opět jsme využili možností, které nám nabízí příroda.

Složky obsažené v rostlinných olejích působí na hormonální, rozmnožovací systém, což je důvod vzniku speciálního, mycího oleje. Této skutečnosti-zkušenosti, se nedalo nevyužít. Víte, jak složité je zlikvidovat blechy. Mycí olej nejen pomůže s jejich likvidací v kožíšku, ale pokud by se našel silný jedinec a mytí přežil, nebude schopen se dále množit.

Použití: Před nanesením oleje je důležité srst důkladně namočit a opláchnout, aby nabobtnala a lépe se následně zbavila nečistot. Potřebné množství oleje smícháme s vodou a následně aplikujeme do srsti a na pokožku. U dlouhosrstých plemen olej aplikujeme v řadách a lehce vmasírujeme do srsti a pokožky. Následně srst důkladně opláchneme vlažnou vodou. Srst se tak stane měkkou a poddajnou. Poškozená srst se může již po několikerém Přírodní produktmytí znovu zotavit.

Příbalový leták ke stažení zde.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info